NO EN
Norges største distributør av kosmetikk og parfyme

Jobb i EMH

EMH er alltid på jakt etter både nyutdannede talenter og personer med lengre fartstid innenfor retailbransjen. EMH rekrutterer løpende til faste stillinger i hele selskapets verdikjede.
Ledige stillinger:

Kontakt

Ta kontakt med oss om du trenger bilder og informasjon om våre merker – eller hvis du har generelle spørsmål. Dersom du ikke får tak i våre presseansvarlig kan du alltid ringe eller sende en e-post til vårt sentralbord på 22 13 26 00 / sentralbord@emh.no.


Adidas, Balenciaga, Bottega Veneta, Beyoncè, Calvin Klein, Chloè, Cutex, Davidoff, David Beckham, Jennifer Lopez, Katy Perry, Marc Jacobs, MiuMiu og Lancaster.
Victoria Byhring Eregdy, vibe@emh.no
Adele Kristensen, adele.kristensen@emh.no

Schwarzkopf, Jan Thomas, Gliss, Got 2 Be, Clynol, Stuhr
Vigdis Hagemann, vigdis.hagemann@emh.no
Trine Wennberg trine.wennberg@emh.no

Clarins og Thierry Mugler
Camilla Nilsen camilla.nilsen@emh.no

Guerlain og La Prairie
Silje Aune silje.aune@emh.no
Cathrine Lilleløkken catlil@emh.no

IsaDora
Linn Michaelsen, linn.michaelsen@emh.no

Max Factor, Bruno Banani, Hugo Boss, Christina Aguilera, Gucci, Dolce&Gabbana, Escada, James Bond, Lacoste, og Stella McCartney
Silje Østberg Grimstvedt silje@emh.no

Hermès, Filorga, Jean Paul Gaultier, Ole Henriksen, Nina Ricci, P20, Paco Rabanne, Prada, Valentino og Versace
Tonje Ø. Gammelsrud, tonje.odegaard.gammelsrud@emh.no
Stine Ellingsen. stine.veronica.ellingsen@emh.no

Shiseido, DKNY, Michael Kors og Tommy Hilfiger
Henriette K. Pettersen, Henriette.Knudtzon.Pettersen@emh.no

Sentralbord
22 13 26 00
22 13 26 01
sentralbord@emh.no 
man. – tors. 
08:30 – 16:30 
fre. 08:00 – 16:00

Besøksadresse Lilleakerveien 10 0283 Oslo

Postadresse Engelschiøn Marwell Hauge AS Pb 93 Lilleaker 0216 Oslo


Ordrekontor
800 30 304
22 13 26 06
kss@emh.no
man. – fre.
08:00 – 16:00

Lager/returer
800 30 083
retur@emh.no
man. – fre.
07:00 – 15:00

Salg / marketing / administrasjon / økonomi
22 13 26 00
22 13 26 01
sentralbord@emh.no

Fakturaspørsmål
22 13 26 00
22 13 26 01
regnskap@emh.no